Marsa Alam: 5* hotel s parádním šnorchlováním za 10 990 Kč

Akční zájezdy   |   Napsal:   |   Naposledy aktualizováno:

Aktuálně v egyptském Marsa Alam panují již ryze letní teploty dosahující k 29°C, které mnohé lákají za teplem k Rudému moři. Využijte svého home office nebo distanční výuky ve školách a zpříjemněte si příchod jara pobytem v Egyptě i vy.

Ačkoliv pandemie ceny zájezdů do Egypta mírně zdražila, některé atraktivní ceny stále zůstávají.

V tuto chvíli je aktuálním příkladem týdenní pobyt v hotelu Three Corners Fayrouz Plaza, jež je dostupný za 10 990 Kč. Ověřte si prosím platnost této ceny prostřednictvím tohoto odkazu:

Three Corners Fayrouz Plaza s All Inclusive v Marsa Alam

Alternativně je možné zkontrolovat dostupnost zde.

Cena 10 990 Kč zahrnuje:

  • ubytování v hotelu Three Corners Fayrouz Plaza (8 dní / 7 nocí)
  • All Inclusive stravování
  • zpáteční letenky z Prahy do Marsa Alam
  • transfer z letiště na hotel
  • služby česky mluvícího delegáta

Detail zájezdu je k nahlédnutí zde

Celým jménem Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort patří po kvalitativní stránce k tomu nejlepšímu, co může Marsa Alam nabídnout. Na Egypt celkem vysoká úroveň služeb, blízkost letiště (10 km) a pěkná písečná pláž s několika vstupy do moře. To jsou příklady kladných stránek tohoto resortu. Snad jedinou nevýhodou je absence wi-fi zdarma, což lze však snadno vyřešit egyptskou datovou sim kartou.

Mnozí ocení i zdejší 300 metrů dlouhé molo, které svými třemi vstupy usnadňuje přístup do lagun i k hlavního korálovému útesu. Komu podmínky na šnorchlování i hotelu nestačí, nechť si dojde 15 minutovou procházkou po pláži k vyhlášenému zálivu Marsa Mubarak. Ten se totiž právem řadí k těm nejlepším místům na potápění v Egyptě vůbec.

Z hlediska počasí sice patří březen v Egyptě stále k těm chladnějším měsícům, ale obavy z nízkých teplot nejsou na místě. V druhé polovině března teplota v odpoledních hodinách stoupá často i na 30°C.

Hotel Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort, Marsa Alam © Three Corners Fayrouz Plaza
Diskuze k článku

Akční zájezdy