Hurghada (-62%): týdenní All Inclusive u zálivu Soma Bay za 7 290 Kč

Akční zájezdy   |   Napsal:   |   Naposledy aktualizováno:

Po několika měsíční pauze se opět začínají objevovat cenově atraktivní zájezdy k Rudému moři. Využijte stále perfektně vyhřáté moře a vyrazte si odpočinout do Egypta. Teplota vody tu aktuálně činí 28°C!

Využít můžete například následující nabídku od Blue Style za 7 290 Kč, která zahrnuje pobyt na 7 dní a all inclusive stravování. Rezervovat je možné i zájezd na 8 dní za 7 990 Kč:

 
Dovolená v Hurghadě levně
 

Jedná se o last minute zájezdy s pobyty v hotelu Imperial Shams Abu Soma, který se nachází kousek severně od Safagy na jižním okraji zálivu Soma Bay.

Resort Imperial Shams Abu Soma je dlouhodobě oblíbenou volbou mezi českými turisty, zejména díky bezproblémové písečné vstupu do moře, což není jinde v Egyptě, zejména v případě hotelů v Marsa Alam, žádnou samozřejmostí. Vstup je pozvolný, takže pobřežní moře je zde ideální jak pro malé děti, tak pro ty, kteří příliš plavání neholdují.

Na druhou stranu pro plavce a zejména pro vyznavače šnorchlováni hotel až tak vhodný není, podmořský život tu je zanedbatelný. Kdo chce vidět pod vodou maximum, udělá lépe, když zvolí například záliv Marsa Mubarak nebo oblíbený hotel Shams Alam na jihu Egypta.

Detail zájezdu za 7 290 Kč je zde.

Imperial Shams Abu Soma je starší, ale čistý a lidmi dobře hodnocený hotel. Doporučuji nahlédnout alespoň do některých jeho novějších recenzí z celkového počtu 296 českých recenzí hotelu.

Cena 7 290 Kč zahrnuje:

  • ubytování v hotelu Imperial Shams Abu Soma (7 dní / 6 nocí)
  • All Inclusive stravování
  • pobyt v pokojích s bočním výhledem na moře
  • zpáteční letenky z Prahy do Hurghady
  • transfer z letiště na hotel
  • služby česky mluvícího delegáta

Zájezd rezervujte přímo na Blue Style.cz.

Upozorňuji, že se jedná o last minute termíny s omezenou dostupností. Níže přikládám ještě náhled rezervace:

Zájezdy do hotelu Imperial Shams Soma Bay

Jedná se o termíny s pobyty na přelomu října a listopadu. Předpokládám, že podobně nízké ceny budou postupně dostupné i na pozdější listopadové termíny. Pokud přicházíte pozdě a výše uvedené ceny 7290 Kč, respektive 7 990 Kč jste nestihli, doporučuji proto průběžně nabídku zájezdů do Imperial Shams Abu Soma kontrolovat.

Egypt jakožto destinaci na dovolenou v listopadu u moře vřele doporučuji. Zejména díky perfektně vyhřátému moře, stále poměrně vysokým teplotám, viz počasí v listopadu v Hurghadě, menší obsazenosti většiny hotelů i nižším cenám, za které je možné typicky listopadové pobyty rezervovat.

Hotel Imperial Shams Soma Bay, Hurghada © Imperial Shams Abu Soma
Diskuze k článku

Akční zájezdy