Marsa Alam (-53%): 8 dní u TOP zálivu Aurora Bay za 8 190 Kč

Akční zájezdy   |   Napsal:   |   Naposledy aktualizováno:

Egyptské pobřeží láká na teplé moře, krásné korály i bohatý podmořský život. Potápění zaslíbená je především lokalita Marsa Alam, kde je několikero zálivů s pěknými písečnými plážemi a perfektními podmínkami na šnorchlovanání!

Jedním z nejoblíbenějších je Aurora Bay. Je plný pěkných korálů a není výjimkou, že v zátoce spatříte krom korálů i želvy. Právě sem jsou nyní k dispozici zájezdy za velmi atraktivní ceny.

Využijte tuto nabídku cestovní kanceláře Blue Style, v rámci níž je možné rezervovat týdenní pobyty u Aurora Bay již za 8 190 Kč:

 
Aurora Bay, Marsa Alam
 

Ubytování je ve stejnojmenném hotelu, 4* resortu Aurora Bay.

Resort se nachází prakticky přímo u zmíněné zátoky. Na pláž se z hotelu schází po 250 m dlouhé, mírně se svažující cestě. Výhodou pláže i samotné zátoky je fakt, že je v její bezprostřední blízkosti jediný hotel, a tím pádem zde na pláži ani v moři nikdy nebývá tolik lidí.

Detail zájezdu za 8 190 Kč je zde.

Hotel disponuje soustavou čtyř bazénů, kolem kterých je zahrada plná palem. Bazén se zahradou pak obklopují jednotlivé třípodlažní ubytovací bloky, kterých je v hotelu celkem 13. Aurora Bay resort nabízí fajn služby, ale je vhodné uvést, že se jedná o starší hotel, který dnes spadá spíše do takového průměru, který umí hotely v Marsa Alam nabídnout.

Resort má 76% hodnocení, a to na základě těchto 407 recenzí. Před rezervací pobytu doporučuji alespoň do některých z posledních recenzí nahlédnout, a získat tak o hotelu i jeho službách lepší obrázek.

Prohlédnout si můžete i reálné fotky hotelu Aurora Bay, které jsem minulý rok na místě pořídil a které naleznete v rámci mé recenze Aurora Bay hotelu zde na blogu.

Cena 8 190 Kč zahrnuje:

  • ubytování v hotelu Aurora Bay (8 dní / 7 nocí)
  • All Inclusive stravování
  • zpáteční letenky z Prahy do Marsa Alam
  • transfer z letiště na hotel
  • služby česky mluvícího delegáta

Zájezd za 8 190 Kč je aktuálně dostupný při rezervaci online na Blue-style.cz.

Za stejné peníze lze pobyt rezervovat i na Invia.cz.

Upozorňuji, že se jedná o last minute nabídku s pravděpodobně omezenou dostupností. Pokud vás nabídka zaujala, tak doporučuji příliš dlouho neváhat.

Připojuji náhled rezervace:

Dovolená v hotelu Aurora Bay levně, Egypt

Jak jsem v úvodu naznačil, záliv Aurora Bay skvěle kombinuje písečný vstup s korály a šnorchlováním. Nutno podotknout, že se taková kombinace v Marsa Alam hledá obtížně a podobně vhodných míst lze napočítat snad na prstech jedné ruky.

Do moře vstoupíte po písku, následně budete mít korály jak po své levé, tak pravé straně. Čím dál se od pláže dostanete, tím větší korálové stěny v zálivu uvidíte. U nich hejna pestrobarevných rybek a často i mořskou želvu!

Slabší jídlo, absenci hotelové wi-fi (a tím pádem často nutnost pořizovat egyptskou SIM kartu), ale i starší vybavení pokojů jsou sice jistými nevýhodami hotelu, které však krásy přilehlého zálivu plně kompenzují. Kdo by rád resort s lepšími službami, může alternativně volit nedaleký hotel Brayka Bay, který disponuje podobnou pláží i podobným zálivem jako resort Aurora.

Hotel Aurora Bay, Marsa Alam © Aurora Bay
Diskuze k článku

Akční zájezdy