Marsa Alam (-60%): All Inclusive (7 dní), nádherná pláž & korály za 8 690 Kč

Akční zájezdy   |   Napsal:   |   Naposledy aktualizováno:

Poklidný resort přímo u moře, pěkná pláž s písečným vstupem do vody a s možností šnorchlování kolem korálů opodál bez nutnosti chození do moře přes molo. Kombinace, která není v Marsa Alam příliš častá. Několik podobných míst se ale přeci jen najde.

Například Shoni Bay.

Využijte tuto aktuální nabídku cestovní kanceláře Blue Style, v rámci které jsou pobyty právě v Shoni Bay nyní dostupné od 8 690 Kč:

 
Shoni Bay, Marsa Alam
 

Zájezd za 8 690 Kč je s pobytem na 7 dní a včetně all inclusive stravování.

Hotel Shoni Bay je příjemným a v porovnání s řadou ostatních hotelů v Marsa Alam i celkem poklidným resortem. Výhodou je jeho poloha poblíž letiště, které je odsud 18 km daleko, i přilehlý stejnojmenný záliv Shoni Bay, který je ideálním místem na šnorchlování i lákavou lokalitou pro potápěče. O oblíbenosti místa svědčí i přítomnost potápěčského centra přímo na hotelové pláži.

Detail zájezdu za 8 690 Kč najdete zde.

Hotel je sice 4*, ale velmi solidně hodnocený. Má prostorné pokoje i přátelský personál, který se snaží vyjít vstříc vašim požadavkům. O něco horší je to s jídlem, které se mnohdy opakuje, a výběr zkrátka není tak široký jako v podstatně větších hotelech typu Malikia Abu Dabbab, Gorgonia apod.. To je ovšem pochopitelné.

Shoni Bay resort má aktuálně 86% hodnocení na základě 36 českých recenzí.

Cena 8 690 Kč zahrnuje:

  • ubytování v hotelu Shoni Bay (7 dní / 6 nocí)
  • All Inclusive stravování
  • zpáteční letenky z Prahy do Marsa Alam
  • transfer z letiště na hotel
  • služby česky mluvícího delegáta

Zájezd je dostupný při rezervaci online na Blue-style.cz.

Pobyt je za podobnou cenu možné rezervovat i na celý týden. Ve variantě na 8 dní / 7 nocí aktuálně vychází ty nejlevnější zájezdy na 9 190 Kč.

Pobyty za 9 190 Kč najdete v nabídce Exim Tours, kde vychází o pár stovek levněji, než u Blue Style.

Připojuji náhled detailu pobytu na 7 nocí:

All Inclusive dovolená, Marsa Alam, Egypt

V případě Shoni Bay počítejte s tím, že přístup do moře je jen z čelní strany zdejšího zálivu, jedná se zhruba o 75 m dlouhý úsek pláže, odkud se do vody vstupuje. Na jiných místech jsou korály, po který se chodit nesmí. Voda přímo u pláže je dost mělká, v době, kdy nastane v Egyptě odliv, tu vznikají písečné mělčiny, které ale snadno chůzi překonáte. Korály jsou dostupné, velmi pěkné a po obou stranách zálivu.

Šnorchl zde je velmi podobný tomu, co nabízí záliv Aurora Bay a přilehlý stejnojmenný hotel Aurora, který jako jediný u zálivu Aurora je. Aurora Bay Resort je vhodnou alternativou k Shoni Bay nejen z hlediska šnorchlu, ale také z hlediska poklidného zázemí a typicky nižší cen, za které je cestovními kancelářemi nabízen.

Hotel Shoni Bay, Marsa Alam © Shoni Bay
Diskuze k článku

Akční zájezdy