Marsa Alam (-58%): nový 5* resort s TOP pláží & All Inclusive za 9 990 Kč

Akční zájezdy   |   Napsal:   |   Naposledy aktualizováno:

Využijte některý z aktuálně dostupných termínů, rezervujte pobyt v Egyptě za atraktivně nízké ceny a vyrazte za teplem a odpočinkem k věčně vyhřátému Rudému moři, jehož voda má i nyní v zimě perfektních 25°C.

Za velmi solidní ceny je možné rezervovat pobyty i v těch nejlepších hotelech.

Nechť je příkladem tato aktuální nabídka CK Čedok, v rámci které jsou nyní dostupné zájezdy s ubytováním v novém 5* resortu otevřeném v roce 2021 za 9 990 Kč / osoba:

 
Dovolená Lazuli Marsa alam
 

Dovolená je s all inclusive a samozřejmě také včetně přímého letu z Prahy.

Ubytováni budete v hotelu Lazuli and Resort. Jedná se o 5* resort, který byl otevřený před několika málo lety. Nachází se v severním části Marsa Alam cca 45 km od zdejšího letiště.

Lazuli je kvalitní hotel se službami, které odpovídají jeho oficiálnímu hodnocení. Areál je čistý a s opravdu velkým, 100 m dlouhým bazénem. Mimo něj se v zadní části hotelu nachází menší bazén se 3 tobogány. Pokoje jsou pěkné a komfortní. Kvalita resortu se odráží i v jeho recenzí, Lazuli má na základě 373 českých recenzí velmi slušné 86% hodnocení. Aktuální české recenze hotelu najdete zde.

Hotel je přímo u pláže, která je cca 250 m dlouhá a 60 m široká. Je určena pouze hotelovým hostům, neboť v těsné blízkosti resortu až na další dva půl kilometru vzdálené hotely stejně nic není.

Detail zájezdu za 9 990 Kč je zde.

Cena 9 990 Kč zahrnuje:

  • ubytování v hotelu Lazuli and Resort (8 dní / 7 nocí)
  • All Inclusive stravování
  • zpáteční letenky z Prahy do Marsa Alam
  • transfer z letiště na hotel
  • služby česky mluvícího delegáta

Přikládám náhled rezervace:

Zájezdy do hotelu Lazuli

Vstup do moře tu je možný dvojí. Buď lze do vody chodit přímo z pláže, pro to však doporučuji s sebou mít boty do vody. Dno totiž není zcela písečné, nýbrž to jsou částečně také staré korály. U pláže je celkem mělko, koupat se dá při přílivu, za odlivu tu je voda hluboká cca 40 cm. Další možností je vstup přes zdejší 200 m dlouhé molo. Lézt do vody se z něj dá buď z jeho prostředka a nebo z konce do hloubky k hlavnímu korálovému útesu. To je místo supr na šnorchlování.

Osobně resort Lazuli řadím v rámci hotelů v Egyptě po bok těch nadprůměrných jako je třeba Magic Life Kalawy nebo Iberotel Costa Mares. Zájezdy do Lazuli za 9 990 Kč, proto považuji za výjimečné, za relativně málo peněz zde dostanete hodně muziky. Poměr ceny a kvality je v tomto případě skutečně vysoký.

Hotel Lazuli, Marsa Alam © Lazuli and Resort
Diskuze k článku

1 komentář
Akční zájezdy