Hurghada (-63%): pobyt v TOP 5* hotelu Steigenberger na 8 dní za 10 590 Kč

Akční zájezdy   |   Napsal:   |   Naposledy aktualizováno:

Vyrazte vstříc stále teplému počasí, jež v Egyptě v těchto týdnech panuje, využijte aktuální cenově výhodné last minute nabídky a dopřejte si dovolenou v některém z TOP hotelů, které Hurghada nebo Marsa Alam nabízí.

Nedělejte žádné kvalitativní kompromisy.

Inspirujte se touto aktuální nabídkou CK Fischer, v rámci které je možné rezervovat kvalitní pobyt ve velmi dobře hodnoceném hotelu na 8 dní za 10 590 Kč.

Identický zájezd je za 10 590 Kč dostupný i na Exim Tours.

 
Hurghada All Inclusive levně
 

V rámci zájezdu je ubytování v 5* hotelu Steigenberger Aqua Magic. Steigenberger je hotelový řetězec, pod který spadají kvalitní resorty jak v Marsa Alam (ať už je to Steigenberger Coraya Beach nebo sousední Alaya resort), tak v Hurghadě (kde je to například Steigenberger Aldau Beach nebo přávě Aqua Magic). Není náhodou, že Steigenberger resorty řadím mezi ty nejlepší hotely v Hurghadě vůbec.

Hotel se nachází prakticky hned u letiště, transfer z letiště na hotel tedy trvá v řádu minut. Má pěkné bazény, tobogány a především poskytuje kvalitní služby, ať už se jedná o výborné jídlo či dobré wifi pokrytí celého hotelového areálu. Přečtěte si české recenze hotelu.

Malou nevýhodou je fakt, že není situován přímo u pláže. Na ní lze však pohodlně dojít nebo se tam nechat svést hotelovým vozíkem. Pláž je písečná a písečný je i vstup do vody.

Detail zájezdu za 10 590 Kč je zde.

Cena 10 590 Kč zahrnuje:

  • ubytování v hotelu Steigenberger Aqua Magic (8 dní / 7 nocí)
  • All Inclusive stravování
  • zpáteční letenky z Prahy do Hurghady
  • transfer z letiště na hotel
  • služby česky mluvícího delegáta

Zájezd rezervujte přímo na Fischer.cz.

Zájezd za 10 590 Kč je aktuálně dostupný v rámci last minute nabídek s odletem do Hurghady 10. listopadu:

Egypt levně - termíny zájezdů

Lze předpokládat, že podobné ceny se brzy objeví i na pozdější listopadové termíny, čemuž nasvědčuje již nyní platná dostupnost stejného zájezdu za podobnou cenu s pobytem na přelomu listopadu a prosince.

Termínově je listopad dobrou volbou, nejen kvůli nižším cenám, ale i kvůli stále skvěle vyhřátému moři. Teplota vody v Hurghadě má aktuálně stále perfektních 27°C. Navíc zde panuje teplé počasí, které přetrvává až do prosince, viz také počasí v v Egyptě v prosinci. Volbou zájezdu v listopadu či prosinci tedy chybu nikdo neudělá. Naopak.

Hotel Steigenberger Aqua Magic, Hurghada © Steigenberger Aqua Magic
Diskuze k článku

Počet komentářů: 2
  • Nemáte náhodou i Minamark?Miluji to tam. Jsem tam 5×ročně. Přinejhorším bych zkusil Váš rezort. Děkuji/ Jirka

    • Dobrý den Jirko, toto jsou typicky časově omezené nabídky. Dívám se na Minamark, ten v tom nejlevnějším termínu aktuálně vychází na 8 990 Kč / osoba / 8 dní.

Akční zájezdy