Hurghada (-61%): 8 dní u TOP zálivu v 5* Prima Life Makadi Resortu za 10 090 Kč

Akční zájezdy   |   Napsal:   |   Naposledy aktualizováno:

Využijte aktuální situaci, kdy zdaleka ne všechny lety směřující z ČR do Egypta jsou plně obsazené, což zvyšuje dostupnost cenově zajímavých last minute zájezdů a vyrazte se ohřát k Rudému moři.

Nejlepší ceny nabízí Hurghada.

Pobyty v 5* resortech se pohybují kolem 10 000 Kč.

Mne zaujala tato nabídka cestovní kanceláře Exim Tours, v rámci které jsou dostupné týdenní All Inclusive pobyty v oblíbeném Prima Life Makadi resortu za 10 090 Kč:

Zájezdy do hotelu Prima Life Makadi

Hotel Prima Life Makadi je situován u zálivu Makadi Bay, který se nachází asi 20 km jižně od Hurghady. Makadi Bay je v oblasti Hurghady tím nejlepším místem, kde lze kombinovat koupání se šnorchlem a pozorováním podmořského života. V zálivu je řada korálů a plno ryb.

Předností hotelu je jeho poloha.

Resort je na severní straně zálivu, je u pěkné písečné pláže a na rozdíl od mnohých jiných zdejších hotelů je u něj vstup do moře tak akorát pozvolný a hlavně písečný. První korály jsou k vidění pouhých pár metrů od pobřeží.

U stejné pláže je i kvalitnější Sunrise Royal Makadi – s více bazény, větší pláží i většími tobogány.

Hotel Prima Life je 5*, disponuje velkým bazénem a několika tobogány. Areál hotelu je sice takový protáhlý, ale čistý, příjemný a plný zeleně. Služby jsou na dobré úrovni, to dosvědčí i poslední české recenze hotelu, jídlo je chutné a je ho dost, k dispozici je i WiFi.

Za aktuálně nabízenou cenu je to pobyt se supr poměrem ceny a kvality.

Detail zájezdu za 10 090 Kč je zde.

Cena 10 090 Kč zahrnuje:

  • ubytování v hotelu Prima Life Makadi (8 dní / 7 nocí)
  • All Inclusive stravování
  • zpáteční letenky z Prahy do Hurghady
  • transfer z letiště na hotel
  • služby česky mluvícího delegáta

Tak jako je oblíbený Malikia Abu Dabbab Resort v Marsa Alam, podobné oblibě se těší i právě Prima Life Makadi v oblasti Hurghady. Hotel má aktuálně na základě 104 recenzí 88% hodnocení.

Přikládám náhled rezervace zájezdu:

Dovolená v Hurghadě, Prima Life Makadi

Na hotelu mi vadí jedna věc a to je poměrně stísněná hotelová pláž, což je holt dáno obecně malou šířkou areálu. Není zde problém po pláži popojít (třeba až k jedinému zdejšímu molu, po kterém se dostanete k větším korálům), ale chcete-li využívat plážové služby hotelu, budete se zkrátka muset zdržovat na lehátkách před hotelem v relativně malém prostoru.

Proto považuji v tomto směru za o něco lepší o 500 m dál ležící Sunrise Royal Makadi:

Sunrise Royal Makadi – aktuální Fotky & zájezdy

 

Nebo sousední, ale již typicky dražší Fort Arabesque, který osobně řadím mezi nejlepší hotely v Hurghadě vůbec.

V Hurghadě nyní panuje slunečné počasí s denními teplotami lehce pod 30°C. Nadcházející týdny jsou z hlediska počasí tou nejlepší dobou, kdy do Egypta jet. Bude totiž ještě chvíli trvat, než Egypt sevřou až příliš vysoké letní teploty.

Na návštěvu láká nejen fajn počasí, ale právě dostupnost levných last minutů. Ty nejlevnější začínají na 7 190 Kč, i když v jejich případech je potřeba počítat spíše s podprůměrnými hotely a ne resorty typu Prima Life Makadi.

Hotel Prima Life Makadi, Hurghada © Prima Life Makadi Resort
Diskuze k článku

Akční zájezdy