Hurghada (-62%): All Inclusive dovolená (8 dní) u perfektní pláže za 7 890 Kč

Akční zájezdy   |   Napsal:   |   Naposledy aktualizováno:

Vyrazte za vyhřátým Rudým mořem a dopřejte si zasloužený odpočinek na některé ze zdejších nádherných písečných pláží! Mnohé týdenní pobyty je možné aktuálně rezervovat za méně jak 10 000 Kč.

Zejména v případě Hurghady.

Využít můžete třeba tuto nabídku Exim Tours na 8 dní za 7 890 Kč. Samozřejmostí je all inclusive stravování, které je v ceně zájezdu:

 
Zájezdy do hotelu Coral Beach v Hurghadě
 

Jedná se o last minute termín s odletem za 4 dny.

Ubytování je v oblíbeném hotelu Coral Beach, který nabízí nejen pěkné a bezpečné koupání ve dvou lagunách, ale, jak lze z jeho názvu usoudit, i velmi dobré podmínky na šnorchlování. Nejrůznějších korálů je totiž v jeho nejbližším okolí víc než dost. Ostatně platí, že hotel Coral Beach nabízí vůbec ty nejlepší podmínky na šnorchlování v Hurghadě vůbec. O tom svědčí i fakt, že se přímo na hotelové pláži nachází potápěčské centrum.

Detail zájezdu za 7 890 Kč je zde.

Coral Beach je 4* resort. Hotel je starší, ale dobře hodnocený. Na základě 1200 českých recenzí má 81% hodnocení. Lidé kladně hodnotí zejména jeho pláž, čistou vodu i jednotlivé možnosti koupání a klid, která v areálu hotelu panuje.

Doporučuji přečíst poslední recenze hotelu a prostřednictvím nich se s resortem podrobněji seznámit.

Cena 7 890 Kč zahrnuje:

  • ubytování v hotelu Coral Beach (8 dní / 7 nocí)
  • All Inclusive stravování
  • pobyt v pokojích s výhledem do zahrady
  • zpáteční letenky z Prahy do Hurghady
  • transfer z letiště na hotel
  • služby česky mluvícího delegáta

Zájezd za stejnou cenu nabízí i CK Fischer.

Ačkoliv se jedná o last minute termíny, tak termínů je v tuto chvíli k dispozici vícero. Navíc se jedná o zájezdy s odlety o víkendech, které obvykle bývají ty nejdražší. Tentokrát to však neplatí. Viz například tento odlet v sobotu 3.6.:

Hurghada levně

Hotel je vhodný pro všechny, kteří do Egypta míří především za koupáním a mořem. Vstup do vody vám tu nebudou komplikovat žádné ostré korály, jak to bývá u mnohých hotelů v Marsa Alam, vstupy do moře tu jsou písečné. Korály jsou opodál a i ty lze pozorovat při šnorchlovaní v několikero bezpečných lagunách. Místo je tak vhodné pro všechny, kteří se šnorchlováním teprve začínají a kteří mají strach z hloubek.

Prohlédnout všechny zájezdy do Coral Beach od 7 890 Kč

Upozorním na to, že hotel, ačkoliv disponuje dvěma bazény, nemá tobogány. Kdo na dovolenou do Hurghady míří s dětmi a kdo vodní skluzavky požaduje, nechť se poohlédne po jiných resortech. Nabízí se třeba Sunrise Royal Makadi, jež se nachází u zálivu Makadi Bay (rovněž s dobrým podmínkymi na šnorchl) asi 10 km odsud.

Hotel Coral Beach, Hurghada © Dream Lagoon
Diskuze k článku

Akční zájezdy