Marsa Alam: 4* hotel s All Inclusive za 8 890 Kč

Akční zájezdy   |   Napsal:   |   Naposledy aktualizováno:

Utéct před zimou za teplem do Egypta? Proč ne. Dovolená na pobřeží Rudého moře nabízí i v zimě solidně vysoké teploty okolo 25°C, z chladného počasí tak netřeba mít obavy.

Navíc jsou zajímavé ceny.

Zájezdy do leckterých resortů jsou nyní k dispozici opravdu za hubičku.

Zaujal mne například Gemma Beach Resort, do něhož jsou aktuálně týdenní zájezdy v nabídce za 8 890 Kč. Včetně All Inclusive. Zájezdů je řada, liší se termínově, i cenově. Nejlevněji v tuto chvíli vychází nabídka cestovní kanceláře Der Turistik, doporučuji však zkontrolovat i nabídku Exim Tours a Fischer.

Egypt, Marsa Alam, dovolená Gemma Beach Resort

Dostupnost jednotlivých zájezdů je možné zkontrolovat zde.

Cena 8 890 Kč zahrnuje:

  • ubytování v hotelu Gemma Beach Resort (8 dní / 7 nocí)
  • All Inclusive stravování
  • zpáteční letenky z Prahy do Marsa Alam
  • transfer z letiště na hotel
  • služby česky mluvícího delegáta

Detail zájezdu je k nahlédnutí zde

Resort Gemma Beach je situován v jižní části Marsa Alam, což je především v zimních období rozhodně výhodou. Rozdíl teplot v lednu mezi jižní částí regionu Marsa Alam a kupříkladu takovou Hurghadou sice obvykle činí maximálně 2 stupně, ovšem i tak malý teplotní rozdíl je fajn a každý ho jistě ocení.

Díky tomu, že konkrétně tento hotel nepatří k těm nejvyhledávanějším resortů, je Gemma Beach poklidné místo ideální pro pohodovou dovolenou. Pokoje jsou bezproblémové, nečekejte sice žádné luxusní ubytování, to snad ani za cenu 8 890 Kč žádat nelze, na druhou stranu nemám nic zásadního co bych jim mohl vytknout. Wifi je bohužel dostupná pouze v lobby hotelu, ale to je ve většině egyptských hotelech stále standardem. Doporučuji koupi SIM karty a máte připojení k internetu v Egyptě vyřešeno a dostupné kdekoliv, třeba i na pláži.

Pláž je písečná, s pozvolným vstupem do vody.

Jak jsem již naznačil, aktuálně jsou ty nejlevnější zájezdy do Hotelu Gemma Beach k dispozici na zimní termíny. Nejen na leden, ale i na únor. V souvislosti s těmito termíny se lidé často ptají na teplotu vody. Teplota moře v Egyptě se takto na začátku roku pohybuje mezi 22°C a 23°C. Konkrétně u hotelu Gemma Beach to bývá však typicky o něco více. Je to dáno charakterem zdejšího pobřeží i korálovým valem, který mělčí pobřeží vody dělí od volného moře.

Hotel Gemma Beach Resort, Marsa Alam © Gemma Beach Resort
Diskuze k článku

Akční zájezdy