Hurghada: 5* hotel v Sahl Hasheesh s All Inclusive za 9 720 Kč

Akční zájezdy   |   Napsal:   |   Naposledy aktualizováno:

Zájem o Egypt je v posledních týdnech veliký. Lidé vyráží za teplem k Rudému moři a nenechávají se odradit ani aktuálně poněkud chladnější teplotou moře, která je pro egyptské rudomořské pobřeží v tomto období typická. Zvýšený zájem se samozřejmě promítá i do cen jednotlivých zájezdů, které jsou o poznání dražší než byly před měsícem.

I přes převládající vyšší ceny, a to včetně last minute zájezdů, lze najít některé zajímavé nabídky.

Pobyt v 5* hotelu v regionu Sahl Hasheesh je ve variantě All Inclusive nyní dostupný za 9 720 Kč. Sahl Hasheesh je oblast situovaná cca 20 km jižně od letiště v Hurghadě a řada ze zdejších hotelů na rozdíl od resortů přímo v Hurghadě nabízí krásné pláže a přirozené vstupy do moře, což je jejich velkým plus.

Zájezdy má aktuálně v nabídce CK Nev Dama, která je v podstatě jen druhou značkou CK Fischer.

Sahl Hasheesh, dovolená Hurghada

Dovolená je s pobytem v 5* hotelu Pyramisa Sahl Hasheesh, jež se řadí mezi cca 10 dalších resortů, které lze na březích zálivu Sahl Hasheesh najít. Dostupnost termínů za 9 720 Kč lze zkontrolovat zde.

Cena 9 720 Kč zahrnuje:

  • ubytování v hotelu Pyramisa Sahl Hasheesh (8 dní / 7 nocí)
  • All Inclusive stravování
  • zpáteční letenky z Prahy do Hurghady
  • transfer z letiště na hotel
  • služby česky mluvícího delegáta

Detail zájezdu je k nahlédnutí zde

Největší předností tohoto hotelu je jeho pláž.

500 metrů dlouhý a zhruba 50 metrů široký pás jemného písku je prvním předpokladem k povedené dovolené. Pyramisa Sahl Hasheesh má ze všech hotelů v tomto regiony ty nejlepší podmínky na potápění! V těsné blízkosti pláže je k vidění řada korálů. Čím více vlevo se po pláži vypravíte, tím více korálů v moři uvidíte.

Na druhou stranu skutečnost, že tu jsou v moři korály, malinko komplikuje přímo u hotelu vstup do moře. Dno je upravené a korály u pláže sice dost „ohoblované“, přesto je vhodné si s sebou vzít boty do vody.

Hotel je vybaven dvěma velkými bazény.

K jednomu z nich náleží i 6 velkých tobogánů a několik menších dětských skluzavek. Místo je proto vhodné i pro rodiny s dětmi. Je však v této souvislosti třeba upozornit na to, že většina hotelů v regionu Hurghady, jež má tobogány k dispozici, je oblíbenou volbou i mezi místními. Doporučuji proto volit termíny mimo hlavní letní egyptské prázdniny, tedy se vyhnout termínu od 20. června do 2 září. Zvolíte-li zimní, jarní či podzimní termíny, je to bez problému. Na místní je tou dobou chladno a k moři nejezdí.

Pyramisa Sahl Hasheesh, dovolená Hurghada

Aktuálně v resortu Pyramisa Sahl Hasheesh nejlevněji vychází dovolená v únoru a cenově velmi podobné jsou i zájezdy do Egypta v březnu, kdy jsou již celkem běžné teploty pohybující se okolo 30°C.

Hotel Pyramisa Sahl Hasheesh, Hurghada © Pyramisa Sahl Hasheesh
Diskuze k článku

Akční zájezdy