Marsa Alam (-55%): dovolená u TOP lagun v 5* hotelu za 10 790 Kč

Akční zájezdy   |   Napsal:   |   Naposledy aktualizováno:

Jižní část Marsa Alam láká na krásné pláže, supr korály i na bezpečné koupání v mnohých lagunách. Dejte starosti všedních dnů na chvíli stranou, vyrazte načerpat energii k Rudému moři a dopřejte si komfort některého ze zdejších 5* resortů.

Přitom netřeba sahat příliš hluboko do kapsy.

Za atraktivní ceny jsou aktuálně dostupné tyto týdenní pobyty v hotelu Fantazia, které vycházejí na 10 790 Kč a které zahrnují all inclusive stravování a ubytování na 7 nocí v pokojích s bočním výhledem na moře!

Dovolenou za 10 790 Kč má aktuálně v nabídce Exim Tours.

Viz zde:

Last minute dovolená v Marsa Aalm

Fantazia Resort je kvalitní hotel umístěný v nádherné zahradě plné zeleně, květin a kvetoucích stromů. Ačkoliv je sice trochu dál od letiště (95 km), po déle trvajícím transferu na hotel jsou pro každého odměnou krásné hotelové bazény i velká, téměř 500 m dlouhá písečná pláž, která k hotelu náleží.

Zobrazit zájezdy do hotelu Fantazia Resort

Z hlediska služeb toho není mnoho, co by šlo hotelu vytknout. Personál je příjemný a nápomocný, servírované jídlo je bez problému, jeho výběr je veliký. Maximálně bude spokojen ten, který si potrpí na italskou kuchyni, o kterou se zde stará italská kuchařka. Poměrně dobrá je i dostupnost wifi v hotelu, což není pro hotely v Egyptě příliš typické. I proto je hodnocení hotelu dlouhodobě vysoké, Fantazia má 88% na základě 844 recenzí.

Hotel má má novou adults only část. Cestujete-li bez dětí, není problém si připlatit za deluxe pokoje, které v této nové části hotelu jsou.

Plně vyhovující jsou však i standardní pokoje. Jsou prostorné, sice straší, ale vybavené vším potřebným. Více se dozvíte z českých recenzí hotelu.

Cena 10 790 Kč zahrnuje:

  • ubytování v hotelu Fantazia Resort (8 dní / 7 nocí)
  • All Inclusive stravování
  • standard pokoj s bočním výhledem na moře
  • zpáteční letenky z Prahy do Marsa Alam
  • transfer z letiště na hotel
  • služby česky mluvícího delegáta

Detail zájezdu je k nahlédnutí zde

Jedná se last minute nabídku s odletem za 7 dní. Cena 10 790 Kč za zájezd může ještě klesnout, ale osobně to s přihlédnutím k termínu příliš neočekávám.

Zájezd pro dvě dospělé osoby vychází na 21 580 Kč:

Fantazia Resort - levné zájezdy

Vzhledem k tomu, že je hotel nabízen nejen cestovní kanceláří Exim Tours, ale také cestovní kanceláří Blue Style, je vhodné před rezervací prověřit i právě nabídku Blue Style a aktuální ceny porovnat. Ve výše uvedeném termínu je sice hotel u Blue Style vyprodaný, v jiných termínech je ale dostupný.

Last minute zájezdy do Fantazia Resortu od Blue Style

 

U Fantazie je výborné moře!

Vstup do moře tu je možný jak z pláže, tak z mola. V korálovém podloží, které zde u písečné pláže je, je několikero poměrně velkých lagun, podobně jako u hotelu Gorgonia, jež je situován ještě o něco jižněji. Laguny mají cca 50×100 m. Do některých z nich jsou skrze korály vytvořené písečné prostupy. Proto zde nejsou na rozdíl od jiných hotelů nutné boty do vody. V lagunách se dá jak plavat, tak šnorchlovat.

Šnorchl je možný i z konce zdejšího 50 m mola, kde člověk vstupuje přímo do hlubší vody.

Bez nadsázky lze říct, že Fantazia je fantastický resort, který uspokojí i ty náročnější klienty. Ať už se rozhodnete využít tento zájezd za 10 790 Kč nebo dáte přednost jinému, dovolenou ve Fantazii nic nezkazíte. Alternativně se můžete podívat i na hotel Magic Life Kalawy, rovněž velmi kvalitní resort s molem i velkou lagunou pro bezpečné koupání.

Hotel Fantazia Resort, Marsa Alam © Fantazia Resort
Diskuze k článku

Akční zájezdy