Marsa Alam (-50%): týden u Rudého moře s All Inclusive za 9 590 Kč

Akční zájezdy   |   Napsal:   |   Naposledy aktualizováno:

Slunečné počasí, vyhřívané bazény, parádní šnorchlování i jen z části obsazené hotely. Právě na to aktuálně láká oblíbený region Marsa Alam v jižním Egyptě.

Vyrazte do tepla za odpočinkem k Rudému moři.

K tomu lze využít i mnohé levné pobyty, obvykle včetně all inclusive stravování, jež jsou aktuálně na některé termíny k dispozici. Příkladem je tato týdenní all inclusive dovolená za 9 590 Kč s pobytem v oblíbeném 4* resortu Three Corners Equinox.

Dovolenou za 9 590 Kč má aktuálně v nabídce CK Blue Style.

Viz tento detail zájezdu:

Levné zájezdy do Marsa Alam

Hotel Three Corners Equinox je situovaný v té nejvyhledávanější, centrální části Marsa Alam zhruba 1 km jižně od známého zálivu Abu Dabbab. Jedná se 4* hotel s dobrými službami, který je vhodnou alternativou k resortům jako je Malikia nebo Hilton Nubian, jež se nachází přímo u Abu Dabbab. Nejenže je Equinox klidnější, je také totiž standardně o poznání levnější variantou, jak danou lokalitu navštívit.

Zobrazit všechny zájezdy do hotelu Equinox

Hotel byl po covidu dlouhou dobu zavřený. Byla to škoda, i u Equinoxu je totiž supr šnorchlování. Dnes je zde naštěstí pobyt opět možný. Resort disponuje krásnými bazény, milým personálem a dobrým stravováním. Jak z hlediska chuti, tak z hlediska výběru a množství. V tomto směru můžete být bez obav. I díky tomu má hotel velmi solidní 86% hodnocení.

Zaměstnanci hotelu jsou vstřícní, od uklízečů, přes číšníky až po manažery. Denně budete potkávat zahradníky, jež starostlivě opečovávají zdejší hotelovou zahradu.

Doporučuji nahlédnout alespoň do některých z 450 českých recenzí, ze kterých se o hotelu dočtete řadu dalších informací.

Cena 9 590 Kč zahrnuje:

  • ubytování v hotelu Three Corners Equinox (8 dní / 7 nocí)
  • All Inclusive stravování
  • zpáteční letenky z Prahy do Marsa Alam
  • transfer z letiště na hotel
  • služby česky mluvícího delegáta

Detail zájezdu je k nahlédnutí zde

Vzhledem k tomu, že se jedná a last minute dovolenou, její dostupnost se bude rychle měnit. Aktuálně je k dispozici právě pobyt za 8 dní za 9 590 Kč nebo o jeden den kratší pobyt na 7 dní za 9 190 Kč. Oboje s All Inclusive. Dostupnost zájezdu i jeho aktuální ceny je možné ověřit zde:

Dovolená v Hotelu Three Corners Equinox

Předností hotelu Equinox je i jeho pláž. Je sice pravda, že vstup do moře přímo u hotelu je problematický či skoro nemožný. Na druhou stranu hned u hotelu začíná asi 400 metrů dlouhá pláž prostorná pláž. Její výhodou oproti blízké Abu Dabbab je její nepřeplněnost. Z první části pláže je vstup do moře přes korály a kamení. Kdo popojde o kus dál, zhruba 200 metrů po pláži směrem ke zdejšímu molu, dostanete na tu část pláže, z níž je vstup do vody pozvolný.

Lokalita je vyhledávaná na šnorchlování. O tom ostatně svědčí potápěčské centrum Extra Divers, které je hned vedle hotelu. V zálivu, u nějž se Equinox nachází, se běžně vyskytují želvy, rejnoci, perutýni nebo třeba murény. A výjimečně jsou dokonce vidět i delfíni nebo dugong. Zkrátka Equinox je z hlediska podmořského života výbornou volbou.

Pobyt v zimě v Egyptě má své výhody. Nižší ceny, méně lidí, příjemně teplé počasí i dostatečně teplá voda. Ostatně teplota moře v Marsa Alam v zimě obvykle činí příjemných 23°C. Ať už zvolíte Equinox či některý jiný hotel v Egyptě, termínově není pobyt v zimě špatnou volbou.

Hotel Three Corners Equinox, Marsa Alam © Three Corners Equinox
Diskuze k článku

Akční zájezdy