Hurghada: podzimní All Inclusive ve 4* hotelu za 9 594 Kč

Akční zájezdy   |   Napsal: Lukáš   |   Naposledy aktualizováno:

Navzdory aktuálním omezením začínají do Egypta létat první spoje, nejprve egyptské Air Cairo, v následujících dvou dnech linky obnoví i české Smartwings. Proto jsou po dlouhé době do Egypta k dispozici první zájezdy. Ceny pobytů ve většině hotelů zůstávají vysoké, existují však výjimky.

Nechť je příkladem hotel Long Beach Resort a odlety z Prahy či z polských Katowic.

V případě, že zvolíte odlet z Katowic, a využijete tak nabídku polské Itaky, týdenní All Inclusive zájezd vás vyjde na 9 594 Kč:

Levné All Inclusive Hurghada Egypt

Aktuálně je možné rezervovat i super last minute variantu tohoto zájezdu, kterou Itaka nabízí za 5 694 Kč.

Při variantě odletu z Prahy, jež inzeruje česká cestovní kancelář Blue Sky Travel, vás 8 denní All Inclusive pobyt v hotelu Long Beach Resort vyjde na 12 990 Kč. Zkontrolujte se prosím dostupné termíny zde:

Dovolená Hurghada

Cena 9 594 Kč, resp. 12 990 Kč zahrnuje:

  • ubytování v hotelu Long Beach Resort (8 dní / 7 nocí)
  • All Inclusive stravování
  • zpáteční letenky z Katowic, resp. z Prahy do Hurghady
  • transfer z letiště na hotel
  • služby polsky, resp. česky mluvícího delegáta

Detail zájezdu je k nahlédnutí zde

Hotel Long Beach Resort je situován na samém jihu turistického regionu známého jako Hurghada – jih. Areál je prostorný a služby jsou na egyptské poměry na velmi dobré úrovni. O tom svědčí i jeho 80% hodnocení. Krom bazénů je možné využívat i hotelový akvapark s tobogány. Samozřejmostí jsou i písečné pláže. Obě, kterého k hotelu náleží, jsou s pozvolným vstupem do vody.

V obou variantách se jedná o zájezdy na přelomu října a listopadu. Listopad je v Egyptě ještě dostatečně teplý, v Hurghadě se standardně v tuto roční dobu denní maxima pohybují v rozmezí od 27°C do 32°C, nízkých teplot se tedy obávat nemusíte. Pro každého, kdo by si ještě letos rád vynahradil pobyt u moře, jež mu koronavirová krize zhatila, je dovolená v Hurghadě v tuto chvíli vhodnou alternativou, a to nehledě na to, zda využijete tuto nebo kteroukoliv jinou nabídku.

Hotel Long Beach resort, Hurghada © Long Beach Resort
Diskuze k článku

Akční zájezdy