Hurghada: podzimní All Inclusive ve 4* hotelu za 9 594 Kč

Akční zájezdy   |   Napsal:   |   Naposledy aktualizováno:

Navzdory aktuálním omezením začínají do Egypta létat první spoje, nejprve egyptské Air Cairo, v následujících dvou dnech linky obnoví i české Smartwings. Proto jsou po dlouhé době do Egypta k dispozici první zájezdy. Ceny pobytů ve většině hotelů zůstávají vysoké, existují však výjimky.

Nechť je příkladem hotel Long Beach Resort a odlety z Prahy či z polských Katowic.

V případě, že zvolíte odlet z Katowic, a využijete tak nabídku polské Itaky, týdenní All Inclusive zájezd vás vyjde na 9 594 Kč:

Levné All Inclusive Hurghada Egypt

Aktuálně je možné rezervovat i super last minute variantu tohoto zájezdu, kterou Itaka nabízí za 5 694 Kč.

Při variantě odletu z Prahy, jež inzeruje česká cestovní kancelář Blue Sky Travel, vás 8 denní All Inclusive pobyt v hotelu Long Beach Resort vyjde na 12 990 Kč. Zkontrolujte se prosím dostupné termíny zde:

Dovolená Hurghada

Cena 9 594 Kč, resp. 12 990 Kč zahrnuje:

  • ubytování v hotelu Long Beach Resort (8 dní / 7 nocí)
  • All Inclusive stravování
  • zpáteční letenky z Katowic, resp. z Prahy do Hurghady
  • transfer z letiště na hotel
  • služby polsky, resp. česky mluvícího delegáta

Detail zájezdu je k nahlédnutí zde

Hotel Long Beach Resort je situován na samém jihu turistického regionu známého jako Hurghada – jih. Areál je prostorný a služby jsou na egyptské poměry na velmi dobré úrovni. O tom svědčí i jeho 80% hodnocení. Krom bazénů je možné využívat i hotelový akvapark s tobogány. Samozřejmostí jsou i písečné pláže. Obě, kterého k hotelu náleží, jsou s pozvolným vstupem do vody.

V obou variantách se jedná o zájezdy na přelomu října a listopadu. Listopad je v Egyptě ještě dostatečně teplý, v Hurghadě se standardně v tuto roční dobu denní maxima pohybují v rozmezí od 27°C do 32°C, nízkých teplot se tedy obávat nemusíte. Pro každého, kdo by si ještě letos rád vynahradil pobyt u moře, jež mu koronavirová krize zhatila, je dovolená v Hurghadě v tuto chvíli vhodnou alternativou, a to nehledě na to, zda využijete tuto nebo kteroukoliv jinou nabídku.

Hotel Long Beach resort, Hurghada © Long Beach Resort
Diskuze k článku

Počet komentářů: 2
  • Dobrý den,chci se zeptat koupili jsme si již dovolenou na konec října do hotelu Xanadu makadi bay,zda li je to dobrá volba uz jen kvůli snorchlovani,mori jako takovém.zda je tam nějaká laguna kde není možný přístup žralokům.A jestli jsou i služby hotelů v pořádku.

    • Dobrý den Lucie, ačkoliv zrovna tento hotel nijak důvěrně neznám, koukám, že leží mezi resorty Tia Heights Makadi a Sunrise Royal Makadi. V této části Makadi zálivu je vstup do moře bez problémový po písku. Přímo před pláží je v těchto místech pár korálů, takže i na šnorchlování je to dobré, byť lepší podmínky a lepší korály naleznete, když půjdete více doleva, čím víc se budete blížit po pláži k volnému moři, tím víc je v moři korálů. Laguna tu není, všude se koupete v otevřeném moři (byť v zálivu), tzn. nebezpečí výskytu nějakých žraloků tu samozřejmě minimální je.

Akční zájezdy